امداد کامپیوتر آرام نور ، با هدف فروش   قطعات کامپیوتر ، لوازم کامپیوتری ، فروش تبلت ، فروش لپ تاپ ، تجهیزات شبکه ، تعمیر کامپیوتر ، خدمات کامپیوتری ، سیستم‌های الکترونیکی و … در تهران و شهرستانها کشور فعالیت می کند.

ارائه یک مجموعه کامل از راه حل های خدمات فناوری اطلاعات برای کسب و کار شما

امداد کامپیوتر  مجموعه ای کامل از راه حل های خدمات IT را برای کسب و کار کوچک یا متوسط ​​شما فراهم می کند. ما درک می کنیم که فناوری سنگ بنای تمام کسب و کار امروز است و راه حل ها و حمایت های ما به شما اطمینان می دهد که فن آوری کسب و کار شما قابل اعتماد و موثر خواهد بود. ما با اصول اصلی   IT کار می کنیم تا کسب و کار شما را برای همه  زمینه  های خدمات کامپیوتری مورد اعتماد مشاور قرار دهیم و به شما کمک کنیم که از سرمایه گذاری تکنولوژی خود بهره مند شوید.

اصلی‌ترین فعالیت‌های

فروش قطعات کامپیوتری با قیمت مناسب و رقابتی
فروش لوازم جانبی کامپیوتر 
فروش تبلت و لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ و تامین قطعات جانبی لپ تاپ
راه اندازی شبکه و نگهداری شبکه
تعمیر ماشینهای اداری (انواع پرینتر و کپی)
تعمیر پرینتر های اچ پی , کانن ، سامسونگ ، برادر ، اپسون
تعمیر کامپیوتر در محل
نصب ویندوز در محل
تعمیر لوازم جانبی کامپیوتر
فروش تجهیزات شبکه

 

باورهای ما

ما تیمی متشکل از افراد متخصص در زمینه IT داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم در IT را بر پایه اصول شش گانه رشد در دنیای تجارت و کسب و کار، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش ، توجه و تعهد به مسئولیت‌های فردی اجتماعی گسترش دادیم.
با باور این ارزش‌های مجموعه امداد کامپیوتر ، در مسیر موفقیت حرکت می‌کند و برای نگهداشتن در این مسیر و رساندن مجموعه به بالاترین سطح ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.