نصب ویندوز در محل

امداد کامپیوتر  خدمات نصب ویندوز در محل سرویس نصب ویندوز پشتیبانی رایانه ما در محل، باعث می شود کامپیوتر شما بدون جابجایی! بدون نیاز به قطع تمام کابل های نصب ویندوز در محل و بارگیری آن در ماشین. یکی از تکنسین های دوستانه و واجد شرایط ما به خانه یا محل کسب و کار شما مراجعه کرده و رایانه شما را در محل کار تعمیر می کند.

اگر سیستم شما نیاز به نصب ویندوز از طریق usb driver است

اگر در نصب ویندوز ۷یا ویندوز ۱۰مشکل دارید

اگر نیاز به نصب ویندو ز ۱۱ دارید و میخواهید ویندوز ۱۰ را به ویندوز ۱۱ ارتقا دهید

اگر دریورهای کامپیوتر شما به درستی نصب نمیشوداگر ویندوز شما میخواهید آپدیت یا برعکس آپدیت را ببندید

اگر سیستم رایانه ای شما نیاز به تغییر قطعات مانند هارد است و نمی‌خواهید اطلاعات خود را از دست دهید و ویندوز قبلی را کاملا بدون تغییر به هارد جدید انتقال دهید

اگر نیاز به نصب ویندوز در محل دارید با ما تماس بگیرید

آموزش نصب ویندوز ۱۰ 

 امداد کامپیوتر نحوه نصب ویندوز ۱۰ را بر روی رایانه به شما آموزش می دهد. برای این کار ، بعد از ریستارت  (راه اندازی ویندوز)  باید یک کلید را فشار دهید ( F8 , F2  ، F11 , Dell ، F12    این کلیدها بر اساس برند  مادربرد مشخص میشود )  نگه دارید ، که منویی  راه اندازی  را اجرا می کند  به شما امکان می دهد کامپیوتر را از طریق درایو USB یا CD / DVD با نصب ویندوز ۱۰ روی آن راه اندازی کنید. دستورالعمل های زیر انجام یک نصب ساده را نشان می دهد ، هیچ برنامه یا داده ای نگهداری نمی شود ( همه اطلاعات درایو C پاک خواهد شد ). اگر تمایل شما به  نصب به روزرسانی است (فقط از ویندوز ۷ ، ۸ یا ۸٫۱) ، هنگامی که دستورالعمل های زیر را در مورد ابزار نصب ویندوز ۱۰ دنبال می کنید ، هنگام شروع ویندوز ، به جای نصب  بروزرسانی را شروع می کنید. هر برنامه ای که توسط ویندوز ۱۰ پشتیبانی نمی شود ممکن است حذف شود ، در غیر این صورت برنامه ها در آنجا خواهند بود و تمام پرونده های شما باقی می مانند.

آموزش نصب ویندوز ده

 1. راه اندازی مجدد برنامه Windows 10 Installer

  اطمینان حاصل کنید که دی وی دی  نصب ویندوز ۱۰ شما در دی وی دی رایتر قرار داده شده است. 

 2. ۲
  منوی شروع  START را باز کنید. یا روی نماد Windows در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید ، یا  Winکلید را فشار دهید .
 3. ۳
  روی نماد قدرت  Power  کلیک کنید. این دایره با یک خط از بالای آن است که در گوشه پایین سمت چپ پنجره Start است.
 4. ۴
  راه اندازی مجدد Restart را کلیک کنید . در منوی پاپ آپ بالای نماد قدرت Power  است. با این کار رایانه شما دوباره راه اندازی می شود.
 5. ۵

  دکمه  Del و یا F2 جند بار فشار دهید این کلید همچنین ممکن است یک کلید متفاوت باشد – اکثر رایانه ها در هنگام راه اندازی پیامی نمایش می دهند که می گوید: “برای وارد کردن تنظیمات” [کلید را فشار دهید] “یا چیزی مشابه آن ، بنابراین هنگام راه اندازی مجدد رایانه به دنبال این پیام در پایین صفحه نمایش خود باشید تا کلید موردنظر برای دسترسی به آن را تأیید کنید  .

  • برای تأیید کلید BIOS رایانه ، با دفترچه راهنمای رایانه یا  سایت سازنده مادربرد یا لپ تاپ مراجعه کنید.
 6. ۶

  به تب Boot بروید. برای انجام این کار از کلیدهای جهت دار استفاده کنید.

  • تب  بوت Boot  ممکن است در جای به اسم گزینه های بوت Boot Options ، بسته به سازنده کامپیوتر شما متفاوت است
 7. ۷

  دستگاهی را برای راه اندازی بوت از روی آن را انتخاب کنید. شما در اینجا چند گزینه دارید:

  • برای درایو فلش USB ، گزینه Removable Devices را انتخاب کنید.
  • برای نصب دیسک ، گزینه CD-ROM Drive را انتخاب کنید.
 8. ۸

  کلید  +  را فشار دهید تا اولین گزینه بوت شما شروع شود. هنگامی که دستگاه های USB یا درایو CD-ROM در بالای لیست قرار گرفت ، رایانه شما انتخاب شما را به عنوان گزینه پیش فرض راه اندازی خواهدکرد.

  • در بعضی از رایانه ها ، به جای آن یکی از کلیدهای عملکرد   function keys (e.g., F5)  را  فشار می دهید (مثلاً F5 یا F6 ) تا بتوانید از بالای منو یک گزینه را پیمایش کنید. کلید های راهنما در قسمت پایین یا سمت راست نمایشگر نشان داده می شود . یا دکمه F1 میتوانید راهنمای دقیق را مشاهده کنید
 9. ۹

  تنظیمات خود را ذخیره کنید. شما با فشردن دکمه کیبورد (به عنوان مثال F10) در پایین صفحه مشاهده کنید که با “ذخیره و خروج” مرتبط است. با فشار دادن آن باید تنظیمات ذخیره شود و رایانه مجدداً راه اندازی شود.

  •  Enter  برای تأیید تغییرات ممکن است مجبور شوید فشار دهید .
 10. ۱۰
  صبر کنید تا رایانه شما مجدداً راه اندازی شود. پس از پایان راه اندازی  ، پنجره ای   مشاهده خواهید کرد. شما اکنون آماده راه اندازی نصب ویندوز ۱۰ خود هستید.

 نصب ویندوز ۱۰

 1. ۱
  در صورت  که Next را کلیک کنید . همچنین در صورت لزوم می توانید گزینه های موجود در این صفحه (به عنوان مثال زبان راه اندازی) را تغییر دهید.
 2. ۲
  اکنون نصب را کلیک کنید . وسط پنجره است.
 3. ۳
  کلید لایسنس Windows 10 خود را وارد کنید ، سپس روی Next کلیک کنید . اگر کلید ویندوز ۱۰ ندارید ، در عوض روی Skip در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.
 4. ۴
  روی کادر “پذیرش”  “Accept”  کلیک کنید و روی Next کلیک کنید . این نشان می دهد که شما شرایط استفاده را قبول دارید.
 5. ۵

  روی Upgrade کلیک کنید .  در این حالت ویندوز قبلی شما اگر ۷ یا هشت باشد  به ۱۰ بروز رسانی خواهد شد   پنجره این گزینه ضمن حفظ پرونده ها ، برنامه ها و تنظیمات شما ، ویندوز ۱۰ را نصب می کند.

  •  یا به جای آن می توانید روی Custom کلیک کنید تا Windows 10 را روی رایانه خود نصب کنید. با انجام این کار قبل از ادامه پارتیشن را برای قالب بندی انتخاب می کنید. در این حالت تمام اطلاعات درایو C حذف خواهد شد
 6. ۶

  منتظر نصب ویندوز ۱۰ شوید. بسته به سیستم عامل قبلی و سرعت پردازش رایانه شما ، ممکن است این فرآیند از نیم ساعت تا چندین ساعت طول بکشد.

  ۷

  دستورالعمل های نصب روی صفحه را دنبال کنید. پس از نصب ویندوز ۱۰ بر روی رایانه ، می توانید تنظیمات آن را سفارشی کنید (به عنوان مثال منطقه ، زبان مورد نظر ، تنظیمات مکان و غیره). پس از اتمام این روند ، به میز کار رایانه منتقل می شوید.

  • همچنین می توانید برای تنظیم ویندوز ۱۰ با تنظیمات توصیه شده ، روی Express Settings کلیک کنید .

 

آموزش نصب ویندوز ۷

 

اگر شما آشنایی در نصب ویندوز ندارید میتوانید با امداد کامپیوتر تماس بگیرید تا ما ویندوز هفت«نصب ویندوز در محل» را روی سیستم کامپیوتری شما از صفر تا صد راه اندازی کنیم.

آیا میخواهید ویندوز ۷ را نصب کنید؟ برای این کار نیازی نیست که حرفه ای باشید یا به یک دفترچه راهنمای گیج کننده مراجعه کنید. می توانید ویندوز ۷ را از طریق دیسک یا درایو فلش نصب کنید. همچنین می توانید از نسخه قدیمی ویندوز به ویندوز ۷ ارتقا دهید. با انجام یک نصب جدید ، تمام اطلاعات هارد شما از رایانه پاک می شود و ویندوز ۷ را نصب می کنید ، انگار یک کامپیوتر جدید است. ولی با انجام یک به روزرسانی ، تمام داده های شما حفظ می شود و نسخه قدیمی ویندوز را با ویندوز ۷ جایگزین می کنید.

نصب ویندوز هفت با استفاده از دیسک نصب ویندوز ۷

 1. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 1
  ۱
  از  اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. با نصب تمام داده های موجود در هارد دیسک شما را حذف می شود. توصیه می شود قبل از نصب سیستم عامل جدید ، از تمام پرونده هایی که می خواهید نگه دارید پشتیبان تهیه کنید. می توانید از پرونده های خود به هارد اکسترنال اطلاعات را انتقال دهید یا در درایو دیگه ای به جز c بکاپ بردارید
 2. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 2
  ۲
  رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. فشار دکمه پاور  بر روی کامپیوتر خود و سپس کلیک  راه اندازی مجدد در منوی گزینه های پاور  را بزنید.
 3. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 3
  ۳

  Del، Esc، F2، F10، یا F9هنگام شروع مجدد بلافاصله فشار دهید (این در مادربردها متفاوت است). بسته به نوع و مدل رایانه ، فشار دادن یکی از این دکمه ها بلافاصله پس از روشن شدن رایانه ، وارد BIOS سیستم می شود.

  • بعضی از رایانه ها به شما می گویند که با روشن شدن رایانه باید کدام دکمه را فشار دهید تا وارد BIOS شود.
 4. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 4
  ۴

  منوی گزینه های راه اندازی BIOS خود را پیدا کنید. منوی گزینه های راه اندازی BIOS شما ممکن است از نظر موقعیت مکانی یا نام متفاوت باشد ، اما اگر در اطراف جستجو کنید ممکن است در نهایت آن را پیدا کنید.

 5. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 5
  ۵
  درایو دیسک نوری یا فلش مموری که روش ویندوز قرار دادید و بوت ایبل کرده اید  را به عنوان اولین دستگاه بوت رایانه خود انتخاب کنید. اگرچه این روش ممکن است در بین رایانه ها متفاوت باشد ، منوی گزینه های بوت معمولاً منویی از نام دستگاه های متحرک است که باید درایو CD ، DVD یا Blu-ray خود را به عنوان اولین دستگاه بوت تنظیم کنید. همچنین می تواند لیستی از دستگاه هایی باشد که می توانید ترتیب بوت شدن آنها را روشن کنید. اگر نمیتوانید این کار را انجام دهید با امداد کامپیوتر تماس بگیرید
 6. تصویری با عنوان Burn Songs on on a CD مرحله 14
  ۶
  دیسک نصب ویندوز ۷ را در درایو دیسک قرار دهید. دکمه درایو CD ، DVD یا Blu-ray خود را فشار دهید. سپس دیسک نصب ویندوز ۷ را در سینی دیسک قرار دهید و آن را به عقب درایو فشار دهید.
 7. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 7
  ۷
  تغییرات را در تنظیمات ذخیره کنید. دکمه نشان داده شده روی صفحه را فشار دهید یا گزینه Save را از فهرست BIOS انتخاب کنید تا پیکربندی شما ذخیره شود.
 8. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 8
  ۸
  کامپیوتر خود را خاموش کنید. یا با انتخاب گزینه خاموش کردن در سیستم عامل فعلی ، رایانه را خاموش کنید یا دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا رایانه خاموش شود.
 9. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 9
  ۹

  رایانه خود را از دیسک شروع کنید. بعد از قرار دادن دیسک در درایو دیسک ، رایانه خود را روشن کنید. وقتی رایانه شروع به کار کرد  ، یک کلید را فشار دهید. بعد از اینکه انتخاب کردید از دیسک شروع کنید. راه اندازی ویندوز بارگیری می شود.

  • اگر از شما خواسته نمی شود از دیسک بوت شوید ، ممکن است کار اشتباهی انجام داده باشید. مراحل قبلی را دوباره امتحان کنید و مطمئن شوید که درایو صحیح را در منوی راه اندازی BIOS انتخاب کرده اید.
 10. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 10
  ۱۰
  گزینه های Windows Setup خود را انتخاب کنید. پس از بارگیری Windows Setup ، یک پنجره به شما نمایش داده می شود. از منوهای کشویی استفاده کنید تا زبان ، نوع صفحه کلید و قالب زمان / ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس روی Next در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.
 11. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 11
  ۱۱
  روی دکمه Install Now کلیک کنید. این دکمه آبی در مرکز صفحه است.
 12. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 12
  ۱۲
  شرایط مجوز را بپذیرید next را کلیک کنید تا به ادامه نصب ویندوز بروید 
 13. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 13
  ۱۳

  نصب سفارشی را انتخاب کنید . این گزینه به شما امکان می دهد تا ویندوز هفت را به صورت پیش فرض نصب کنید و با انتخاب این گزینه تمام اطلاع درایو c حذف میشود

  • اگر نمی خواهید همه پرونده های خود را پاک کنید ، به جای آن Upgrade را انتخاب کنید . این گزینه به نصب ویندوز موجود نیاز دارد. فقط می توانید از یک نسخه ویندوز به نسخه دیگر ارتقا دهید. به عنوان مثال ، اگر Windows Vista Home Basic Edition دارید ، فقط می توانید به Windows 7 Home Basic Edition ارتقا دهید. شما نمی توانید به Windows 7 Home Premium ارتقا دهید.
 14. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 14
  ۱۴

  یک هارد و پارتیشن مورد نظر برای نصب ویندوز را انتخاب کنید. هارد دیسک یک قسمت فیزیکی از کامپیوتر شما است که داده ها را ذخیره می کند و پارتیشن ها هارددیسک ها را به بخشهای جداگانه تقسیم می کنند. روی هارد دیسک یا پارتیشن مورد نظر برای نصب ویندوز ۷ کلیک کنید.

  • اگر هارد درایو روی آن است ، برای پاک کردن یا پارتیشن  بندی درایو باید از مراحل زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که با این کار تمام داده ها از روی دیسک پاک می شوند.
   • هارد را از لیست هارد دیسک ها انتخاب کنید.
   • گزینه های Drive (پیشرفته) را کلیک کنید .
   • روی گزینه Delete یا Format from Drive کلیک کنید .
  • اگر رایانه شما هنوز هیچ پارتیشن ندارد ، یکی را نصب کنید تا ویندوز را روی آن نصب کنید.
   • هارد را از لیست هارد دیسک ها انتخاب کنید.
   • گزینه های Drive (پیشرفته) را کلیک کنید .
   • گزینه New from Drive را انتخاب کنید.
   • اندازه را انتخاب کنید و با کلیک بر روی OK .
 15. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 15
  ۱۵
  Windows را روی هارد و پارتیشن دلخواه خود نصب کنید. پس از تصمیم گیری در مورد نصب ویندوز ، آن را انتخاب کرده و گزینه Next را کلیک کنید . ویندوز شروع به نصب می کند. در مراحل نصب ممکن است رایانه شما چندین بار راه اندازی شود.

روش دوم نصب ویندوز هفت

ارتقا ویندوز ایکس پی یا ویستا به ویندوز ۷

 1. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله شانزدهم
  ۱
  رایانه خود راریستارت کنید 
 2. تصویری با عنوان Windows 7 (مبتدیان) را نصب کنید مرحله 17
  ۲

  بررسی کنید که آیا کامپیوتر شما سازگار با ویندوز ۷٫ است 

  • برای به روزرسانی به ویندوز ۷ ، باید به همان نسخه ویندوز قبلی خود ارتقا دهید. به عنوان مثال ، اگر Windows Vista Home Premium Edition دارید ، فقط می توانید به Windows 7 Home Premium Edition ارتقا دهید. نمی توانید از Windows Vista Home به Windows 7 Professional ارتقا دهید.
 3. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 18
  ۳

  رایانه خود را برای نصب ویندوز آماده کنید. برای آماده سازی رایانه خود برای نصب ویندوز از مراحل زیر استفاده کنید:

  • از پرونده های خود پشتیبان تهیه کنید. در صورت بروز مشکلی در هنگام ارتقا ، بهتر است از هر پرونده ای که می خواهید نگهداری کنید ، پشتیبان تهیه کنید.
  • رایانه خود را برای یافتن بدافزار و ویروس ها اسکن کنید. بدافزار می تواند از نصب صحیح ویندوز جلوگیری کند.
  • غیرفعال یا حذف هرگونه نرم افزار آنتی ویروس .
  • برای تسریع در بروزرسانی ، برخی از برنامه های غیرضروری را حذف نصب کنید.
  • Windows را با Windows Update به روز کنید.
  • برای تسریع در بروزرسانی ، برخی از پرونده های غیرضروری را حذف کنید.
  • در صورت عدم موفقیت در نصب و از بین رفتن پرونده های خود ، از هارد دیسک خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. (اختیاری).
 4. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 19
  ۴
  دیسک نصب ویندوز ۷ خود را وارد کنید. سینی درایو CD / DVD خود را بیرون آورده و دیسک نصب ویندوز را در درایو دیسک قرار دهید و سپس آن را ببندید.
 5. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 20
  ۵

  روی منوی شروع Windows کلیک کنید. به طور پیش فرض ، این نماد با آرم ویندوز در گوشه پایین سمت چپ است.

  • متناوباً ، می توانید رایانه خود را همانطور که در روش ۱ ذکر شده از دیسک بوت کنید و از صفحه نصب گزینه Update را انتخاب کنید .
 6. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 21
  ۶

  روی رایانه من کلیک کنید . این است که همه درایوهای رایانه شما را نشان می دهد.

  • اگر از نسخه جدیدتر Windows استفاده می کنید ، Windows Explorer را کلیک کنید. دارای نمادی است که شبیه پوشه ای با کلیپ آبی است. سپس روی This PC یا نام رایانه خود کلیک کنید .
 7. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 22
  ۷
  با دیسک نصب بر روی درایو دیسک دوبار کلیک کنید. این محتویات دیسک را نشان می دهد. اجازه دهید راه اندازی شود.
 8. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 23
  ۸
  روی Setup.exe کلیک کنید این برنامه نصب ویندوز ۷ را راه اندازی می کند.
 9. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 24
  ۹
  اکنون نصب را کلیک کنید . این دکمه آبی در مرکز صفحه است.
 10. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 25
  ۱۰
  در مورد نصب به روزرسانی برای Windows Setup تصمیم بگیرید. این به روز رسانی ها برای رفع مشکلات شناخته شده در نصب ویندوز در نظر گرفته شده اند و نصب به روزرسانی ها نصب شما را بهتر  و پایدارتر می کند. .
 11. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 26
  ۱۱
  شرایط مجوز را بپذیرید. شرایط مجوز نرم افزار Microsoft را بخوانید و روی کادر تأیید کنار “شرایط مجوز را قبول می کنم” کلیک کنید. سپس Next را کلیک کنید تا نصب ویندوز هفت به مرحله بعد برود.
 12. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 27
  ۱۲
  آپگرید را انتخاب کنید . اگر میخواهید ویندوز قدیمی شما  حذف نشود و به ویندوز هفت ارتقا پیدا کند.اولین گزینه در منو است. این سازگاری شما را بررسی می کند و ویندوز ۷ را نصب می کند.دراین حالت ویندوز اتوماتیک نصب شده و نیاز نیست کار اضافی انجام دهید .

روش سوم نصب ویندوز هفت

نصب با استفاده از درایو فلش یا درایو خارجی

 1. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 28
  ۱
  درایو فلش USB را به رایانه خود وصل کنید. برای اتصال درایو فلش USB به رایانه خود از درگاه USB  استفاده کنید. درایو فلش USB باید حداقل ۴ گیگابایت فض داشته باشد.
 2. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 29
  ۲
  هر پرونده شخصی را از درایو خارج کنید. قبل از کپی کردن فایل ISO ویندوز ، مطمئن شوید که درایو فلش فایل دیگری روی آن نیست.
 3. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 30
  ۳

  Windows 7 Setup ISO را بارگیری کنید. فایل ISO داده های خام CD ، DVD یا درایو Blu-ray است. همچنین به عنوان تصویر دیسک شناخته می شود. توجه: این سرعت بارگیری بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است مدتی طول بکشد.

  • لیست پیوندهای دانلود  در اینجا موجود است.
  • اگر پیوند به وب سایت کار نمی کند ، برای دانلود  لیست پیوندها اینجا را کلیک کنید .
 4. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 31
  ۴
  ابزار بارگیری USB / DVD Windows 7 را از این لینک بارگیری و نصب کنید . از این ابزار برای کپی کردن فایل ISO Windows 7 در درایو فلش USB استفاده خواهد شد.
 5. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 32
  ۵
  Windows 7 USB / DVD Download Tool “را نصب کنید. پس از اتمام بارگیری ، روی پرونده” en-US.exe “دوبار کلیک کنید. سپس برای نصب برنامه روی Install کلیک کنید . دستورالعمل های روی صفحه را در Installer Wizard دنبال کنید.
 6. تصویر با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 33
  ۶
   پس از پایان بارگیری و نصب Windows 7 USB / DVD Download Tool ، برنامه را از فهرست Windows Start باز کنید.
 7. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 34
  ۷
  فایل ISO 7 ویندوز را انتخاب کنید. در صفحه انتخاب فایل ISO از ابزار بارگیری USB / DVD ویندوز ۷ ، روی مرور کلیک کنید و سپس به محل ذخیره فایل ISO ویندوز ۷ بروید و روی آن کلیک کنید تا انتخاب شود. سپس برای ادامه گزینه Next را کلیک کنید .
 8. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 35
  ۸
  روی دستگاه USB کلیک کنید . این دکمه آبی در گوشه پایین سمت راست صفحه “انتخاب نوع رسانه” است.
 9. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 36
  ۹

  درایو فلش USB را انتخاب کرده و بر روی شروع کپی کلیک کنید . از منوی کشویی موجود در صفحه “مرحله ۳ از ۴” برای انتخاب درایو USB که می خواهید فایل ISO را کپی کنید استفاده کنید و سپس بر روی دکمه سبز رنگ “آغاز کپی” کلیک کنید.

  • اگر خطایی دریافت کردید که می گوید Not Enough Free Space ، روی دکمه Erase USB Device کلیک کنیدتا یو اس بی درایور فرمت شود .
 10. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 37
  ۱۰
  کامپیوتر خود را ریستارت کنید مطابق عکس بالا.
 11. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 38
  ۱۱

  Del، Esc، F2، F10، یا F9هنگام شروع مجدد بلافاصله فشار دهید «این ممکن است روی مادربرد های مختلف متفاوت باشد پس برای اطمینان به دفترچه راهنمای مادربرد یا سایت اینترنتی مراجعه کنید ». 

  • بعضی از رایانه ها به شما می گویند که با روشن شدن رایانه باید کدام دکمه را فشار دهید تا وارد BIOS شود.
  • اگر آشنایی در نصب و راه اندازی ویندوز ندارید با خدمات امداد کامپیوتر تعمیر کامپیوتر  در محل و نصب ویندوز در محل تماس بگیرید
 12. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 39
  ۱۲

  منوی گزینه های راه اندازی BIOS خود را پیدا کنید. منوی گزینه های راه اندازی BIOS شما ممکن است از نظر موقعیت مکانی یا نام متفاوت باشد ، اما اگر در اطراف جستجو کنید ممکن است در نهایت آن را پیدا کنید.

  • اگر نمیتوانید پیدا کنید به سایت سازنده مادربرد مراجعه کنید .
 13. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 40
  ۱۳
  “درایو USB” یا “درایوهای متحرک” را به عنوان اولین دستگاه بوت رایانه خود انتخاب کنید. اگرچه این روش در میان رایانه ها ممکن است متفاوت باشد ، منوی گزینه های بوت معمولاً منویی از نام دستگاه های متحرک است که باید درایو USB خود را به عنوان اولین دستگاه بوت تنظیم کنید.
 14. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 41
  ۱۴
  رایانه خود را از درایو USB شروع کنید. با اتصال درایو USB به کامپیوتر از طریق پورت USB  ، رایانه خود را راه اندازی کنید. وقتی رایانه شروع به کار کرد ، اگر از شما سوال شد که آیا می خواهید با فشار دادن هر کلید از درایو USB بوت شوید ، یک کلید را فشار دهید. بعد از اینکه تصمیم گرفتید از درایو USB شروع کنید. راه اندازی ویندوز بارگیری می شود.
 15. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 42
  ۱۵
  گزینه های Windows Setup خود را انتخاب کنید. پس از بارگیری Windows Setup ، یک پنجره به شما نمایش داده می شود. از منوهای کشویی استفاده کنید تا زبان ، نوع صفحه کلید و قالب زمان / ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس روی Next در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.تا نصب ویندوز هفت به مرحله بعد برود
 16. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 43
  ۱۶
  روی دکمه Install Now کلیک کنید. این دکمه آبی در مرکز صفحه است.
 17. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 44
  ۱۷
  شرایط را قبول کرده و next. را کلیک کنید تا مرحله نصب ویندوز ۷ به مرحله ای بعد برود .
 18. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 45
  ۱۸

  ” نصب سفارشی ” را انتخاب کنید  دومین گزینه را انتخاب کنید . این گزینه به شما امکان می دهد تا یک نصب پاک از ویندوز ۷ انجام دهید. با این کار تمام پرونده های شما در درایو نصب پاک می شود.

  • اگر نمی خواهید همه پرونده های خود را پاک کنید ، به جای آن Upgrade را انتخاب کنید . این گزینه به نصب ویندوز موجود نیاز دارد.
 19. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 46
  ۱۹

  تصمیم بگیرید که ویندوز را روی کدام هارد و پارتیشن نصب کنید. هارد دیسک یک قسمت فیزیکی از کامپیوتر شما است که داده ها را ذخیره می کند و پارتیشن ها هارددیسک ها را به قطعات جداگانه تقسیم می کنند.

  • اگر هارد درایو روی آن است ، داده ها را از روی آن حذف کنید یا آن را قالب بندی کنید. توجه داشته باشید که با این کار تمام داده ها از روی دیسک پاک می شوند.
   • هارد را از لیست هارد دیسک ها انتخاب کنید.
   • گزینه های Drive (پیشرفته ) را کلیک کنید .
   • روی گزینه Format from the Drive کلیک کنید .
  • اگر رایانه شما هنوز هیچ پارتیشن ندارد ، یکی را نصب کنید تا ویندوز را روی آن نصب کنید.
   • هارد را از لیست هارد دیسک ها انتخاب کنید.
   • گزینه های Drive (پیشرفته) را کلیک کنید .
   • گزینه New from Drive را انتخاب کنید.
   • اندازه را انتخاب کنید و با کلیک بر روی OK .
 20. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 47
  ۲۰. پس از تصمیم گیری در مورد نصب ویندوز ، آن را انتخاب کرده و گزینه Next را کلیک کنید . ویندوز شروع به نصب می کند. در مراحل نصب ممکن است رایانه شما چندین بار راه اندازی و راه اندازی مجدد شود.
 21. تصویری با عنوان بررسی پورت های USB در رایانه یا مک مرحله 17
  ۲۱
  پس از پایان نصب ویندوز هفت  ، درایو USB را بردارید.
 22. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 49
  ۲۲
  رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید. پس از پایان نصب ویندوز ۷ و حذف درایو USB ، رایانه خود را مجدداً راه اندازی مجدد کرده و اجازه دهید تا به صورت عادی بارگیری شود.

مرحله پایانی نصب ویندوز هفت

 1. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 50
  ۱
  نام کاربری و نام رایانه خود را تایپ کرده و روی Next کلیک کنید . این نام کاربری اصلی شما خواهد بود 
 2. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 51
  ۲
  رمز عبور خود را تایپ کنید و با کلیک بر روی بعدی . اگر گذرواژه نمی خواهید ، کادرهای نوشتاری را خالی بگذارید و سپس روی Next کلیک کنید .
 3. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 52
  ۳
  کلید محصول خود را وارد کنید و سپس روی Next کلیک کنید اگر کلید لایسنس ویندوز  ندارید این مرحله را رد کنید 
 4. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 53
  ۴

  تنظیمات Windows Update خود را انتخاب کنید. می توانید “استفاده از تنظیمات توصیه شده” ، “فقط نصب به روزرسانی های مهم” یا “بعداً از من بپرسید” را انتخاب کنید.

  • استفاده از تنظیمات توصیه شده به صورت خودکار تنظیمات به روزرسانی و امنیتی را که مایکروسافت توصیه می کند تنظیم می کند.
  • نصب به روزرسانی های مهم ، فقط رایانه شما را برای نصب به روزرسانی های لازم پیکربندی می کند.
  • بعداً از من بخواهید تا زمانی که تصمیمی نگیرید امنیت شما را غیرفعال می کند.
 5. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 54
  ۵
  تهران را از لیست پیدا کنید و انتخاب کنید این معمولا ۳.۳۰+ یا ۴.۳۰+ است.
 6. تصویری با عنوان نصب ویندوز 7 (مبتدیان) مرحله 55
  ۶

  نوع شبکه خود را تنظیم کنید. هنگامی که رایانه به شبکه شما متصل شد ، ویندوز مراحل راه اندازی دسک تاپ شما را طی می کند.

نصب ویندوز در محل

امداد کامپیوتر ، خدمات تعمیر کامپیوتر در محل در  تهران را برای تقریبا تمام انواع کسب و کار ارائه می دهد. در طول سالها، تیم فنی ما فرآیندهای خود و برنامه های خدمات مشتری را برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سریع و قابل اعتماد کامپيوتر کامل کرده است. تعمیر کامپیوتر در محل – ما با ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در انواع شرایط ارائه می دهیم. ما یک متخصص تعمیر را به محل کار شما می فرستیم و تا مشکلات کامپیوتری روزانه شما را برطرف کنیم. تعمیرات کامپیوتر از راه دور –  ما چند گزینه از راه دور مانند شبکه های راه دور و سرور نظارت، اسپم و فیلتر کردن ویروس، و همچنین تعمیر و نگهداری از راه دور ارائه می دهیم. تعمیرات کامپیوتر در داخل دفتر امداد کامپیوتر تهران –  . متخصصان خبره، در حالیکه استانداردهای کیفیت سختگیرانه ما را برآورده می کنند، ارتقاء و تعمیر کامپیوتر را انجام می دهند.

 

نصب ویندوزدر محل | هزینه نصب ویندوز 10 | نصب ویندوز 7

نصب ویندوز | هزینه نصب ویندوز ۱۰ | نصب ویندوز ۷

 

نحوه بوت شدن لپ تاپ asus برای نصب ویندوز ۱۰
آموزش نصب ویندوز ۱۰ برای مبتدی ها
آموزش نصب ویندوز ۱۰ روی لپ تاپ acer
آموزش نصب ویندوز ۱۰ گردو
آموزش نصب ویندوز ۱۰ بدون سی دی
آموزش نصب ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی
آموزش نصب ویندوز ۱۰ روی لپ تاپ hp
آموزش نصب ویندوز ۱۰ روی ویندوز 
نصب ویندو ز۱۱
خدمات نصب ویندوز ۱۰

نصب ویندوز ۱۰ در محل

هزینه نصب ویندوز در تهران
خدمات نصب نرم افزار

نصب نرم افزار در منزل

تعمیر کامپیوتر در محل

مرکز نصب ویندوز در تهران

نصب ویندوز درمحل تهران

تعرفه نصب ویندوز ۹۹

نصب برنامه های کاربردی و مورد نیاز ویندوز همراه با نصب ویندوز در تهران در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.